ویژگی های فنی سیستم دستی اتوماتیک RGV

May 23, 2024

وسیله نقلیه هوشمند RGV حمل و نقل خودکار را بر اساس نقطه شروع و مقصد کالا انجام می دهد.می تواند به طور خودکار از موانع اجتناب کند و به مقصد حرکت کند تا حمل و نقل خودکار مواد را تحقق بخشدسطح اتوماسیون بالا است و مسیر رانندگی آن می تواند به طور انعطاف پذیر با توجه به تغییرات در نیازهای فضای ذخیره سازی، فرآیند تولید و غیره تغییر کند.

ویژگی های فنی سیستم دستی اتوماتیک RGV:

  • RGV دارای قابلیت های شناسایی ایستگاه کار و دقت موقعیت بندی بالا است و توانایی هماهنگی با تجهیزات پردازش مختلف را دارد.با پشتیبانی از سیستم ارتباطات و برنامه ریزی سیستم مدیریت، کنترل انعطاف پذیر لجستیک می تواند به دست آید.
  • پلت فرم بارگیری وسیله نقلیه هدایت شده RGV می تواند ساختارهای مختلف نصب و روش های بارگیری و تخلیه را برای پاسخگویی به نیازهای حمل و نقل محصولات مختلف اتخاذ کند.سیستم لجستیک انعطاف پذیری بالایی دارد..
  • iRGV می تواند با انواع سیستم های هشدار صوتی و نوری مجهز باشد و می تواند به طور خودکار قبل از برخورد با موانع از طریق سیستم تشخیص موانع نصب شده در خودرو متوقف شود.وقتی که آنها در یک صف رانندگی می کنند یا در یک منطقه خاص کار می کنند، آنها توانایی کنترل خود را برای جلوگیری از برخورد با یکدیگر دارند و هیچ خطای انسانی وجود ندارد. بنابراین، AGVS نسبت به سایر سیستم های رسیدگی به مواد امن تر است.
  • lسیستم دستی خودکار RGV مدیریت لجستیک را سیستماتیک می کند و می تواند با مدیریت تولید برای بهینه سازی بهره وری مدیریت لجستیک متصل شود.

خودرو RGV می تواند بدون مداخله دستی کاملا خودکار باشد، که شدت کار دستی را کاهش می دهد، کارایی لجستیک را بهبود می بخشد،و به سرعت و انعطاف پذیر به سناریوهای مختلف پیچیده برای به طور موثر تکمیل کار حمل و نقل لجستیک خودکار.

آخرین اخبار شرکت ویژگی های فنی سیستم دستی اتوماتیک RGV  0